Wyprzedaż rocznika 2020 – jak sfinansować zakup samochodu?

Początek roku 2021 to okres wyprzedaży aut z ubiegłego rocznika. Z odrobiną szczęścia możemy nabyć swój wymarzony samochód po atrakcyjnej cenie. Obniżki sięgają teraz od kilku do nawet kilkunastu procent. Skąd możemy wziąć pieniądze na zakup takiego auta? Wystarczy, że skorzystamy z odpowiednio dopasowanego kredytu gotówkowego online lub też z kredytu samochodowego.

Szeroka oferta kredytów gotówkowych na auto

Na polskim rynku działa wiele instytucji oferujących kredyt gotówkowy pozwalający m.in. na zakup auta z wyprzedaży rocznika. Na tym tle szczególnie wyróżnia się jednak Santander Consumer Bank – Bank od kredytów. Dostępny jest w nim tradycyjny kredyt gotówkowy online na atrakcyjnych warunkach. Jeśli interesuje nas większa suma, możemy skorzystać także ze specjalnego kredytu samochodowego.

Kredyty gotówkowe na auto w Santander Consumer Bank – minimum formalności

Kredyty gotówkowe na sfinansowanie auta załatwimy przy minimum formalności. Na przykład dzięki kredytowi gotówkowemu online w Santander Consumer Bank – Bank od kredytów zyskamy niezbędne środki na zakup wymarzonego auta już w ciągu 24 godzin od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej po złożeniu wniosku online. Zawarcie kredytu nie wiążę się przy tym z dużymi formalnościami. Weryfikacja tożsamości odbywa się w takim przypadku przez wykonanie zwrotnego przelewu w wysokości 1 złotego. Nie musimy zatem przedstawiać bankowi rozbudowanej dokumentacji. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu nie przegapimy ostatniego modelu interesującego nas auta na wyprzedaży. Jeśli chodzi natomiast o kredyt samochodowy, wszelkie formalności załatwimy telefonicznie lub mailowo, przesyłając niezbędne dokumenty, a do oddziału udajemy się jedynie w celu podpisania już przygotowanej umowy kredytowej.

Polecane  eRaty – Skuteczna metoda pokrycia nieprzewidzianych wydatków

Kredyt gotówkowy online na atrakcyjnych warunkach

Kredyty na wymarzony pojazd dostępne są na atrakcyjnych warunkach. W przypadku produktu, jakim jest kredyt gotówkowy online, możemy skorzystać z kwoty od 500 do 30000 złotych i liczby rat od 3 do 60. RRSO, do którego wlicza się prowizja oraz odsetki, wynosi w takim przypadku 25,58%. Ponadto biorąc kredyt gotówkowy online w Santander Consumer Bank – Bank od kredytów, możemy liczyć także na szereg usług bankowych zwiększających naszą wygodę. W zależności od wariantu kredytu, zyskujemy dostęp do szerokiej dokumentacji bankowej. W jej ramach otrzymamy opinię bankową i zaświadczenia czy też kopię dokumentów kredytowych w razie ich zagubienia. Kontrolę kredytu zapewniają ponadto przypomnienia SMS-owe o dacie oraz o wysokości najbliższej raty czy też te, które potwierdzają wpłatę na umowę kredytową lub całkowitą spłatę naszych zobowiązań.

Kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank – Bank od kredytów pozwala natomiast na pokrycie całej kwoty zakupu auta osobowego lub dostawczego. Niskie oprocentowanie (zaledwie 2,99% w skali roku) i łączne RRSO 10,19% jest gwarancją niewysokiego łącznego kosztu kredytu. Okres kredytowy od 6 do 96 miesięcy pozwala na osiągnięcie raty w atrakcyjnej wysokości. Istnieje przy tym możliwość wyboru spłaty w formie:

  • raty miesięcznej (równej albo malejącej),
  • raty balonowej (płatnej 1 raz w roku),
  • raty miesięcznej z ostatnią ratą balonową.

W przypadku kredytu samochodowego honorowane są zarówno dochody krajowe, jak i zagraniczne. Pozwala to na zwiększenie możliwości kredytowania. Musimy pamiętać jednak, że aby uzyskać kredyt samochodowy, konieczne jest wykupienie polisy AC, stanowiącej gwarancję spłaty kredytu przy szkodzie całkowitej.

Polecane  Akredytywa – rodzaje akredytyw i zasada działania