eRaty – Skuteczna metoda pokrycia nieprzewidzianych wydatków

Nieprzewidziane wydatki są w stanie skutecznie rozbić nasz domowy budżet. Na szczęście korzystając z rozwiązań oferowanych przez banki, możemy z łatwością, bez zbędnych formalności i na korzystnych warunkach, takie wydatki pokryć. Jednym z atrakcyjnych produktów bankowych, oferowanych przez Santander Consumer Bank – bank od kredytów, są eRaty.

eRaty – skuteczny sposób na rozłożenia płatności na raty

eRaty to produkt bankowy, który pozwala na szybsze nabycie wybranych przez nas towarów i usług, zanim zgromadzimy odpowiednią kwotę pieniędzy. Zatem dzięki eRatom rozłożymy dany wydatek na mniejsze części. Zakupy na raty w ramach oferty Santander Consumer Bank – bank od kredytów możemy realizować w e-sklepach, a także na różnego rodzaju aukcjach internetowych. Z oferty Santander Consumer Bank – bank od kredytów skorzystamy wtedy, gdy udokumentujemy swoje źródło i wysokość dochodów.

Jak działają eRaty na przykład w Santander Consumer Banku? Wystarczy, że podczas zakupów w sklepie internetowym wybierzemy formę płatności „eRaty”. W takim przypadku, po umieszczeniu produktów lub usług w internetowym koszyku, wypełniamy dodatkowy wniosek internetowy o skredytowanie naszego zakupu. Oferta Santander Consumer Bank – bank od kredytów wyróżnia się szybką decyzją kredytową oraz atrakcyjnymi warunkami finansowania. W tym przypadku warto wspomnieć o możliwości zrealizowania zakupu na raty bez dokonywania wkładu własnego, według ustalonego harmonogramu. Poza tym eRaty dostępne są również w formule rat 0%, czyli takich, które nie są obciążone dodatkowymi odsetkami. Dzięki tak dogodnemu rozwiązaniu nie nadwyrężymy w znaczący sposób naszego domowego budżetu. Santander Consumer Bank – bank od kredytów, w zależności od sklepu, w którym dokonujemy zakupu, oferuje różne rozwiązania w kwestii rat 0%. Najczęściej spotkamy się z ratami 10×0%, 20×0%, 40×0% czy 50×0%. Są to raty 3×0, czyli z 0 złotych prowizji, 0 złotych odsetek oraz 0 złotych wpłaty własnej. Ich dostępność może być limitowana do określonych produktów i usług, dlatego warto dokładnie sprawdzić ofertę danego sklepu.

Polecane  Inwestowanie długoterminowe – na czym polega? W co inwestować?

Oprócz tego, jako klienci dokonujący zakupu na eRaty, możemy skorzystać z karencji, czyli z wydłużenia okresu między uzyskaniem kredytu a zapłatą jego pierwszej raty. Taka karencja może wynieść kilka miesięcy. Dzięki temu nie będziemy musieli ponosić od razu kosztów związanych z zakupem danego produktu usługi. Spłata zostanie w takim przypadku przesunięta o kilka miesięcy, co pozwoli na wygospodarowanie odpowiedniej kwoty koniecznej do spłacenia zadłużenia.

Santander Consumer Bank – bank od kredytów pozwala na zakupienie w ramach eRat towarów i usług z ponad 3000 różnych sklepów. Dzięki temu, bez względu na to, jakiego rodzaju wydatek nas interesuje, możemy liczyć na rozłożenie go na raty.

eRaty a dodatkowe usługi

Santander Consumer Bank – bank od kredytów, stosuje w swoich produktach bankowych korzystne dla klientów rozwiązania, zapewniające wysoki komfort. Jeśli chodzi o eRaty, możemy liczyć w związku z tym na szereg dodatkowych usług bankowych. Wśród nich znajdują się:

  • bezpłatne przypomnienia SMS o dacie oraz terminie płatności raty,
  • bezpłatne informacje o zaksięgowaniu raty oraz o dokonaniu całkowitego spłacenia zaciągniętego przez nas zobowiązania,
  • wydruki raz na 12 miesięcy raportu BIK Pass Plus, obejmującego m.in. informacje o wysokości zaciągniętych przez nas kredytów, wysokości rat, które spłacamy, ale również ocenę naszej historii kredytowej, wyrażoną w punktach,
  • bezpłatna dokumentacja kredytowa (taka jak zaświadczenia, opinie bankowe i kopie różnego rodzaju dokumentów związanych z zaciągnięciem kredytu).